• 99/12/18

اخبار درون سازمان

دکتر محمدرضا روئینی: جالب ترین بخش کرونا، اتکا کردن به دانش و توانایی های خودمان بود

دکتر محمدرضا روئینی: جالب ترین بخش کرونا، اتکا کردن به دانش و توانایی های خودمان بود

سرپرست مجموعه داروخانه های دانشکده داروسازی و داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت وگو با مستندسازان مسیر نمای پیشرفت مدیریت کووید 19 دانشگاه گفت: ما باید بحران را با دانش و پیشینه گذشته و شبکه بهداشتی و شبکه درمانی و دارویی خودمان مدیریت کنیم. ما با یک تاخیر کوتاه، ولی خیلی خوب توانستیم به خودمان مسلط شویم. رفتار مردم چه در سطح جامعه و چه در سطح کادر درمانی که این بحران را مدیریت می کردند، برای من یادآور ایام دفاع مقدس بود. همه با شجاعت و همدلی در رفع این بحران حرکت کردند. واگذاری اختیار کاملی که ریاست محترم دانشگاه به معاونت غذا و دارو و مجموعه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران داده بود، باعث شد که ما سرعت عمل مناسبی برای تامین و کنترل داشته باشیم. همه مسئولان دانشگاه همدل و در کنار یکدیگر و بدون خستگی، برای نجات بیماران تلاش می کردند. مستندها ماندنی هستند و از این مستندها مطالب زیادی برای ادامه مسیر استخراج خواهد شد.

بازدید دکتر دادگر نژاد از داروخانه ایثار و واحدهای تخصصی  مشاوره‌ مجموعه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳ آبان)

بازدید دکتر دادگر نژاد از داروخانه ایثار و واحدهای تخصصی مشاوره‌ مجموعه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳ آبان)

دکتر منوچهر دادگرنژاد مدیرکل امور فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، از داروخانه ایثار؛ واحدهای تخصصی مشاوره تلفنی و حضوری مجموعه داروخانه های ۱۳ آبان بازدید کرد.